PHU LIRA
 
 
strona główna
o firmie
oferta
    pasy napędowe
    łączenie taśm
    taśmy transportujące
    koła pasowe
    prowadnice
    łańcuchy napędowe
    węże przemysłowe
    wyroby specjalistyczne
certyfikaty
kontakt
PHU LIRA
ul. Wojska Polskiego 128
25-201 Kielce
tel/fax: (041) 345-71-79
tel.kom.: +48 608 375 315
e-mail: lira@lira.pl

strona główna oferta koła pasowe

Koła pasowe

W ofercie firmy Lira znajdują się nowoczesne koła pasowe i zębate wykorzystywane w zespołach napędowych działających w każdej gałęzi przemysłu oraz usług. Oferujemy Państwu produkty, które zostały wykonane w taki sposób, aby zapewniały maszynom bezproblemowe i niezawodne działanie przez długi czas - ich wytrzymałość wynika z zastosowania w produkcji bardzo wysokiej jakości materiałów.

W naszym bogatym asortymencie dostępne są koła pasowe o niestandardowych, dużych średnicach, jak również te o mniejszych gabarytach. Funkcjonalny system montażu, a także znakomite parametry techniczne sprawiają, że są to akcesoria znajdujące swoje zastosowanie w każdej sytuacji. Polecamy Państwu duży wybór rozwiązań – w naszej ofercie znalazły się modele gładkie i z rowkami, dostosowane do różnych typów pasów (klinowych, płaskich lub zębatych).

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z produktami dostępnymi w naszej ofercie, a w przypadku wątpliwości co do tego, który produkt wybrać – zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na pytania i znajdziemy koła pasowe, optymalnie dopasowane do Państwa indywidualnych potrzeb.


Rysunki techniczne
Plik do pobrania