PHU LIRA
 
 
strona główna
o firmie
oferta
    pasy napędowe
    łączenie taśm
    taśmy transportujące
    koła pasowe
    prowadnice
    łańcuchy napędowe
    węże przemysłowe
    wyroby specjalistyczne
certyfikaty
kontakt
PHU LIRA
ul. Wojska Polskiego 128
25-201 Kielce
tel/fax: (041) 345-71-79
tel.kom.: +48 608 375 315
e-mail: lira@lira.pl

strona główna oferta węże przemysłowe

Węże przemysłowe

Oferujemy Państwu nowoczesne węże przemysłowe, które przeznaczone są do pracy w różnych branżach. Wykorzystywane są w środkach transportu, budownictwie, przemyśle spożywczym i chemicznym, jak również w systemach klimatyzacji i wentylacji. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na proponowanie Klientom wyłącznie najwyższej klasy produktów, wyróżniających się najlepszymi parametrami, odpowiednią elastycznością, trwałością i odpornością na różnorodne warunki pracy. Wszechstronne możliwości zastosowania sprawiają, że są to produkty niezwykle chętnie wybierane przez właścicieli zakładów produkcyjnych i firm usługowych.

Wysoka jakość i duży wybór

Chcąc spełnić oczekiwania szerokiego grona odbiorców, a także wychodząc naprzeciw największym wymaganiom naszych Klientów, proponujemy różnego rodzaju węże przemysłowe, w tym zbrojone PCV, odciągowe oraz PUR. Dzięki dużej różnorodności, znajdują one szerokie zastosowanie i pozwalają na transport różnych mediów, w tym wody, gazów, substancji chemicznych, sprężonego powietrza i wielu innych elementów. Oprócz sprzedaży rozwiązań, zapewniamy również kompleksowy montaż przewodów przemysłowych oraz dopasowanie odpowiednich przyłączy i zakuć. Dzięki temu natychmiast zyskacie Państwo system niezawodny, skuteczny i trwały przez wiele lat.

Wieloletnie doświadczenie oraz znajomość potrzeb naszych Klientów powodują, że jesteśmy w stanie znaleźć rozwiązania odpowiadające Państwa potrzebom. Węże przemysłowe muszą sprawdzić się w określonych warunkach, dlatego doradztwo specjalistów jest w tym wypadku niezbędne. Naszymi atutami są fachowe podejście do każdego Klienta, kompleksowe doradztwo, a także krótkie terminy realizacji zamówień – zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i do kontaktu.

W szerokim asortymencie naszej firmy znajdują się wysokiej jakości węże przemysłowe, w tym:

a) Węże PCV zbrojone spiralą stalową oraz zbrojone twardym PCV. Znajdują zastosowanie w transporcie wody, lekkich chemikaliów, suchych materiałów sypkich i wielu innych, sprawdzając się w różnych gałęziach przemysłu. Dzięki zbrojeniom produkty cechuje podwyższona wytrzymałość, dzięki czemu węże przemysłowe sprawdzają się w różnych, nawet trudnych warunkach środowiskowych.


b) Węże odciągowe odporne na wysokie oraz niskie temperatury. Bardzo elastyczne i lekkie, pozwalające na bezproblemowy i bezpieczny transport gazów, pyłów czy materiałów sypkich. Znajdują zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, w tym w przemyśle spożywczym, metalowym, drzewnym i wielu innych. Są bardzo odporne na ścieranie i cechuje je wysoka wytrzymałość na przestrzeni wielu lat użytkowania. Dzięki różnym parametrom, zostaną dostosowane do państwa indywidualnych potrzeb.


c) Węże przemysłowe PUR trudnościeralne, wentylacyjne oraz odciągowe do wiórów, trocin. Do pracy w warunkach podwyższonego ciśnienia, odporne chemicznie i znajdujące szerokie zastosowanie w transporcie różnego rodzaju mediów. Ich atutami są wysoka elastyczność, łatwość montażu i trudnopalność. Stosowane zarówno do transportu grawitacyjnego, jak i pneumatycznego. Oferujemy węże wentylacyjne dla przemysłu: wentylacji i klimatyzacji, suszarni przemysłowych, ogrzewania tunelowego i innych.