PHU LIRA
 
 
strona główna
o firmie
oferta
    pasy napędowe
    łączenie taśm
    taśmy transportujące
    koła pasowe
    prowadnice
    łańcuchy napędowe
    węże przemysłowe
    wyroby specjalistyczne
certyfikaty
kontakt
PHU LIRA
ul. Wojska Polskiego 128
25-201 Kielce
tel/fax: (041) 345-71-79
tel.kom.: +48 608 375 315
e-mail: lira@lira.pl

strona główna oferta łancuchy napędowe

Łańcuchy napędowe

W szerokiej ofercie firmy Lira znajdują się nowoczesne łańcuchy napędowe, charakteryzujące się znakomitą żywotnością, wytrzymałością i odpornością na duże obciążenia. Akcesoria te wyróżnia również dynamiczne prężenie zapobiegające znacznemu rozciąganiu się pasma. To elementy, które znajdują swoje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu i w rolnictwie, a dzięki swoim parametrom sprawdzają się w niemal każdych warunkach. Uniwersalność wyrobów dostępnych w ofercie Lira to z pewnością jedna z najważniejszych cech, na które zwracają uwagę nasi Klienci. Warto jednak odpowiednio dobrać produkt oraz dopasować go do aktualnych potrzeb, aby spełnił oczekiwania i służył użytkownikowi przez wiele lat. W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do skontaktowania się z naszym działem obsługi Klienta.

Nasze łańcuchy

Wieloletnie doświadczenie, kontakty z firmami zagranicznymi oraz znajomość potrzeb Klientów pozwalają nam realizować dzisiaj najbardziej rozbudowane i niestandardowe zamówienia, a przy tym spełniać oczekiwania najbardziej wymagających z Państwa. W skład naszej oferty wchodzą wysokiej jakości łańcuchy napędowe, sprawdzające się w różnych środowiskach pracy oraz umożliwiające osiąganie użytkownikom wyznaczonych celów.

Łańcuchy napędowe to produkty stosowane powszechnie w przemyśle, które wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów, takich jak stal nierdzewna, czemu zawdzięczają wysoką wytrzymałość oraz wieloletnią żywotność. W skład naszej oferty wchodzą zarówno produkty użytkowane w normalnych środowiskach pracy, jak również miejscach zapylonych oraz narażonych na działanie wilgoci czy niebezpiecznych związków chemicznych. Ogromna różnorodność w zakresie zastosowań oraz parametrów naszych łańcuchów napędowych sprawia, że znajdziecie Państwo rozwiązanie dopasowane do własnych potrzeb. W skład naszej oferty wchodzą również łańcuchy ocynkowane, niklowane, mogące pracować pod bardzo dużym obciążeniem, a także wykonywane na specjalne zamówienie Klienta. Produkty są zgodne z wszelkimi normami obowiązującymi w przemyśle i rolnictwie, a także odpowiadają standardom ISO.


Podział produktów

Dostępne w naszej ofercie łańcuchy napędowe można umownie przyporządkować do grup, zgodnie z ich zastosowaniem oraz warunkami, w jakich się sprawdzają. Dlatego też wychodząc naprzeciw Państwa zróżnicowanym potrzebom oferujemy łańcuchy:

  • łańcuchy rolkowe i tulejkowo-rolkowe o uniwersalnym zastosowaniu, które powstały w wyniku wykorzystania w produkcji wytrzymałych i odpornych na duże obciążenia rolek i tulejek. Trwałe konstrukcje oraz przedłużona żywotność sprawiają, że są to produkty sprawdzające się do zastosowań standardowych – zarówno w przemyśle, jak i rolnictwie.

  • łańcuchy napędowe do zastosowań w trudnych warunkach, które wykonane zostały z austenicznej stali nierdzewnej i są odporne na działanie korozji, dzięki czemu doskonale sprawdzają się w miejscach narażonych na działanie wody, kwasów czy zasad. Sprawdzają się również wszędzie tam, gdzie konieczny jest kontakt z produktami spożywczymi, a także zachowanie największej czystości. Poza tym w skład naszej oferty wchodzą produkty ocynkowane i niklowane, które są jeszcze bardziej ekonomiczne i mogą pracować w szerokim zakresie temperatur. Do tej kategorii produktów wliczają się także łańcuchy napędowe sprawdzające się w miejscach narażonych na duże zapylenie – ich powierzchnie zostały dodatkowo wzmocnione, dzięki czemu są dużo bardziej odporne na działanie różnego rodzaju zanieczyszczeń i tym samym znacznie zwiększona zostaje ich żywotność.

  • łańcuchy napędowe do pracy przy dużych obciążeniach – to produkty o specjalnie zaprojektowanych konstrukcjach, które są w stanie zapewnić bezpieczeństwo pracy przy wielokrotnie większych obciążeniach niż ma to miejsce w przypadku standardowych rozwiązań.

Oczywiście wszystkie produkty dobierane są do Państwa indywidualnych potrzeb, a parametry zostaną dostosowane do warunków, w jakich łańcuchy będą miały pracować.

Dlaczego my?

Łańcuchy napędowe dostępne w naszej ofercie to propozycja dla najbardziej wymagających Klientów, którzy pragną zainwestować w wysokiej jakości produkty, dające możliwość zachowania ciągłości i bezpieczeństwa pracy. Znając potrzeby Klientów, stworzyliśmy bogatą i konkurencyjną pod względem cen ofertę, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających osób.

Warto na nas postawić również dlatego, że służymy poradą na każdym etapie współpracy i szybko realizujemy zlecenia – zamówione przez Państwa łańcuchy napędowe dostarczane są w większości przypadków w 2-3 dni robocze, a kontakt z wieloma producentami i bardzo bogato wyposażony magazyn sprawiają, że jesteśmy w stanie spełnić wszelkie oczekiwania zamawiających.

W przypadku pytań i chęci skorzystania z naszej oferty – zapraszamy do kontaktu.